Yasal Staj - Avukat Efe Uysal

Efe Uysal ozenli bir eleme süreci sonunda seçtiği stajyer avukatlar ile avukatlık ruhsatlarını almalari sonrasinda birlikte çalışmayı ilke edinmiştir. Efe Uysal, 1 yıl boyunca stajyer avukatlara bir avukat adayı olarak yaklaşmakta ve mensubu olacakları avukatlık mesleğinin önemli inceliklerini öğrenebilmeleri için avukatlık görevlerini ayrıntılı şekilde aktarmaktadırlar.

Stajyer avukatlara mentor olarak atanan deneyimli avukatlarımız stajyerler ile koordine olarak proje-bazlı çalışmalar, dava, sözleşme yazılımı, resmi dairelerde işlem yapma, gibi temel hukuk süreçlerinde kendilerine uygulamalı eğitim vermektedirler. Stajyerlerimiz bunun karşılığında haftalık çalışma raporları hazırlamakta ve mentorları tarafından bu raporlar incelenerek, staj donemi sonunda ilgili stajyer ile ilgili rapor mentor avukat tarafından üst kademelere sunulmaktadır.

UYSAL HUKUK BÜROSU mevcut sistemi ile staja başlayan tüm avukat adaylarına yapılandırılmış bir kariyer sisteminde ilerleme olanağı vermektedir. Belirlenen kriterleri yerine getiren ve avukatlık ruhsatı almaya hak kazanan adaylar her yıl kariyer basamaklarında ilerleyerek yönetici avukat ve ortak olma imkanını elde etmektedirler.

Başvuruda bulunmak için özgeçmişlerinizi ön yazı ile birlikte, ik@uysalhukuk.com adresi üzerinden Burcu İleri’ye iletebilirsiniz.